Karnawałowy Bal w Szilo

W ramach promowania Nowej Kultury, Krucjata Wyzwolenia Człowieka Diecezji Sosnowieckiej zaprasza na Bezalkoholowy Bal Karnawałowy.

Impreza odbędzie się 28 stycznia w Domu SZILO w Czeladzi (ul. Legionów). Bal zaczyna sie o godz. 19:00, wspólną Eucharystią, która odprawi ks. Wojciech Bochenek SCJ. Zabawę poprowadzą ALEWODZIREJE - Piotr Przybyła i Łukasz Nowakowski.

Celem zabawy jest  pokazanie, że można dobrze się bawić bez alkoholu i wszelkich używek. Inicjatywa balu jest kontynuacja dzieł takich jak sylwestry bezalkoholowe, bal jubileuszowy i bal niepodległości, które w poprzednich latach były organizowane w naszej diecezji przez Ruch Światło-Życie.

Aby uczestniczyć w balu wystarczy zajrzeć na facebookową stronę krucjaty www.facebook.com/kwcsosnowiec i wypełnić formularz zgłoszeniowy lub poprosić o link pisząc na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i uzyskać szczegółowe informacje na temat balu.

Koszt: 190zł/os. Serdecznie zapraszamy!

Marek Nackowski